Tο είδαμε κι αυτό σε πάγκο οπωροκηπευτικών στη λαϊκή αγορά Βέροιας. Ένα μικρό στολισμένο με χριστουγεννιάτικα στολίδια δεντράκι, ανάμεσα σε μήλα και άλλα προϊόντα της μάνας γης. “Πώς θα καταλάβουμε ότι πλησιάζουν οι γιορτές;” μας είπε πωλητής, που θέλησε να προσθέσει μια χριστουγεννιάτικη πινελιά στον πάγκο του.
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...