Με δύο πολιτευτές της Ν.Δ. φωτογραφήθηκε ο περιφερειακός σύμβουλος Κ. Μακεδονίας Στάθης Σαρηγιαννίδης, στο περιθώριο των εργασιών του Συνεδρίου της Ν.Δ. στην Αθήνα. Αριστερά ο εξάδελφός του πολιτευτής Κοζάνης Στάθης Κωνσταντινίδης και δεξιά ο επίσης πολιτευτής Χαλκιδικής Στέλιος Βαλιάνος. Λέτε να… κολλήσει και ο ίδιος;
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...