Στη Νάουσα βρέθηκε το μεσημέρι του Σαββάτου ο υποψήφιος πρόεδρος του Επιμελητηρίου Ημαθίας Τάσος Γιάγκογλου. Με υποψηφίους του συνδυασμού "Ημαθία Επιμελείν", φίλους και συνεργάτες συζήτησαν θέματα επιχειρήσεων και προγραμμάτων, συμφωνώντας στον ισχυρό ρόλο του θεσμού του Επιμελητηρίου στη σημερινή συγκυρία για την τοπική αγορά και την οικονομία.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...