Αρχίζουν σήμερα Πέμπτη 14 Δεκεμβρίου οι ηλεκτρονικές αιτήσεις στο oaed.gr για συμμετοχή στο πρόγραμμα Κοινωφελούς Εργασίας που αφορά 34 δήμους (μεταξύ αυτών και οι τρεις δήμοι της Ημαθίας). Σύμφωνα με τον ΟΑΕΔ οι αιτήσεις θα γίνονται δεκτές μέχρι την Τετάρτη 27 Δεκεμβρίου στις 12 το μεσημέρι. Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να είναι εγγεγραμμένοι στον ΟΑΕΔ, ηλικίας 18 ετών και άνω.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...