Το ζήτημα των αιολικών πάρκων στο Βέρμιο, στα όρια του δήμου Βέροιας, θα συζητηθεί στη συνεδρίαση του δημοτικού συμβουλίου την ερχόμενη Τετάρτη στις 5.30μμ. Επίσης θα συζητηθεί έγκριση της υποβολής πρότασης για χρηματοδότηση στον άξονα 2 «Αστική Αναζωογόνηση 2017» του Χρηματοδοτικού προγράμματος «Δράσεις Περιβαλλοντικού Ισοζυγίου» του Πράσινου Ταμείου.
ΣΟΦΨΥ ΗΜΑΘΙΑΣ: Οι θέσεις της πανελλήνιας ομοσπονδίας...
Η ενταγμένη ως τακτικό μέλος στη δύναμη της ΕΣΑμεΑ...