Τριήμερο ξινόμαυρου στη «Νάουσα Πόλη του Οίνου» 8-10 Δεκεμβρίου στον πολυχώρο πολιτισμού Χρ. Λαναράς (αίθουσα Έρια). Με το ταβερνείο «Τέσσερις Εποχές» στον Άγιο Νικόλαο να συμμετέχει στη μεγάλη αυτή γιορτή του κρασιού με συνταγές που περιέχουν ξινόμαυρο, αλλά και 10% έκπτωση σε όλες τις ετικέτες ΟΠΑΠ ξινόμαυρου κρασιού στη διάρκεια του τριημέρου.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...