Για 7η συνεχόμενη χρονιά έρχονται στη Νάουσα τα ξωτικά των Χριστουγέννων και φέρνουν χαρά και πολλά χαμόγελα! Πρόκειται για μια όμορφη Γιορτή των Φίλων του Καρναβαλιού, που προτρέπουν και φέτος όλους να γίνουν αυτοί ο Αη Βασίλης φέρνοντας ένα παιχνιδάκι για να ζήσουν όμορφα Χριστούγεννα τα παιδιά του κόσμου ΟΛΟΥ!
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...