Άλλο ένα φεστιβάλ προστέθηκε στις αποσκευές τις Ευξείνου Λέσχης Χαρίεσσας! Μετά την Ξάνθη και την Κοζάνη φέτος, με 12μελή αποστολή η Εύξεινος Λέσχη Χαρίεσσας συμμετείχε στο 13ο Παμποντιακό Φεστιβάλ στο στάδιο Ειρήνης και Φιλίας, το Σαββάτο 3 Δεκεμβρίου στην Αθήνα, που είχε τίτλο «Υψηλαντών το Όραμαν. Πυρρίχιου το Σθένος», με τους χορευτές κάθε ηλικίας να αποκομίζουν μια ακόμα μεγάλη εμπειρία!
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...