Με πολύ καλή ροή (163 ψηφίσαντες μέχρι τις 2.30) και συναδελφικό κλίμα συνεχίζονται οι εκλογές στον Δικηγορικό Σύλλογο Βέροιας. Οι κάλπες κλείνουν στις 7 το απόγευμα και τα αποτελέσματα αναμένεται να γίνουν γνωστά λίγη ώρα αργότερα, καταρχάς για τους τρεις υποψήφιους προέδρους και στη συνέχεια για τους συμβούλους του δ.σ. Στη φωτογραφία μας οι τρεις υποψήφιοι πρόεδροι το πρωί της Κυριακής στα γραφεία του Δικηγορικού Συλλόγου.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...