Στη Νάουσα βρέθηκε το μεσημέρι του περασμένου Σαββάτου ο υποψήφιος πρόεδρος του Επιμελητηρίου Ημαθίας Τάσος Γιάγκογλου. Με υποψηφίους του συνδυασμού «Ημαθία Επιμελείν», φίλους και συνεργάτες συζήτησαν θέματα επιχειρήσεων και προγραμμάτων, συμφωνώντας στον ισχυρό ρόλο του θεσμού του Επιμελητηρίου στη σημερινή συγκυρία για την τοπική αγορά και την οικονομία.
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...