Την απώλεια του ιστορικού μέλους & επίτιμου Προέδρου Μιχάλη Μαρμαρά θρηνεί ο Σ.Χ.Ο. Βέροιας. Ο εκλιπών έφυγε πλήρης ημερών βυθίζοντας σε πένθος τους οικείους του και τον σύλλογο. Η νεκρώσιμη ακολουθία θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 20 Νοεμβρίου στις 11:00 στην Μητρόπολη Βέροιας. Αιωνία του η μνήμη.
Τον αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη Κατσουγιαννόπουλο,...
Τον διακεκριμένο αθλητή του Kick Boxing, Αντώνη...