Το Δ.Σ του ΦΑΣ Νάουσα εκφράζει τη θλίψη του για τον αδόκητο θάνατο του Νικηφόρου Μάντζου. Ο αγαπητός Φόρης υπήρξε δραστήριο μέλος του συλλόγου μας και παρά τα προβλήματα υγείας που τον ταλαιπωρούσαν προσέφερε τα μέγιστα στην ομάδα μας. Θα είναι για πάντα αναπόσπαστο κομμάτι της ιστορίας του ΦΑΣ Νάουσα και παράδειγμα ανιδιοτελούς προσφοράς στο ποδόσφαιρο της πόλις μας. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του. Καλό Παράδεισο.
Ο Μίλτος Τεντόγλου έγραψε ιστορία στους Ολυμπιακούς...
Ο Μίλτος Τεντόγλου έγραψε ιστορία στους Ολυμπιακούς...