Τα θέματα του δήμου Αλεξάνδρειας θα έχει ως αντικείμενο η συνέντευξη τύπου που ανακοίνωσε για την ερχόμενη Δευτέρα ο Μιχάλης Χαλκίδης. Ο πρώην βουλευτής δεν άνοιξε τα χαρτιά του σε ερώτηση του laosnews.grγια την πλήρη ατζέντα της συνέντευξης, ωστόσο οι πληροφορίες αναφέρουν ότι πρόκειται να ανακοινώσει την πρόθεσή του να συμμετέχει στα δημοτικά πράγματα.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...