Ανατροπή οχήματος ευτυχώς χωρίς τραυματισμό του οδηγού στις 10 περίπου το πρωί του Σαββάτου στον δρόμο Νάουσας-διασταύρωσης, λίγο μετά την Εργοδομή. Ο οδηγός του μικρού φορτηγού οχήματος για άγνωστους λόγους (ίσως λίγο ολισθηρότητας του οδοστρώματος) έχασε τον έλεγχο, με αποτέλεσμα το όχημα να πέσει και να παραμείνει επάνω στις προστατευτικές μπάρες.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...