Δεν θα πραγματοποιηθεί η αποκομιδή των απορριμμάτων και ανακυκλώσιμων υλικών από την υπηρεσία Καθαριότητας του δήμου Νάουσας την Τρίτη 17 Οκτωβρίου, μέρα γιορτής της Απελευθέρωσης της Νάουσας. Επίσης δεν θα πραγματοποιηθεί και η νυχτερινή αποκομιδή των απορριμμάτων στο κέντρο της πόλης. Παρακαλούνται οι δημότες να μην βγάλουν απορρίμματα προς αποκομιδή.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...