Νέα νίκη για τον Μέγα Αλέξανδρο Τρικάλων Ημαθίας, που φιγουράρει στην κορυφή παρέα με τον Αλμωπό Αριδαίας. Το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση στη Χαλάστρα ήρθε από τον Κίτσα στο 31’.
Αντίθετο... δρομολόγιο φαίνεται πως ακολουθεί ο Καμπανιακός, καθώς πλέον μετράει δύο διαδοχικές ήττες. Να σημειωθεί πως οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν τον αγώνα με 10 παίκτες, μετά και την αποβολή του Μπάλιου.
Καμπανιακός (Χρήστος Ζίφκας): Μπόικος, Αλμπάνης, Αριζάνης, Χριστοδουλίδης, Ρακαβίνας, Βασαΐτης, Χατζηβασιλειάδης, Κιβρακίδης (Βασιλόπουλος), Μπιτσικόπουλος, Μπάλιος, Χουζούρης
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας (Γιώργος Ντάμτσιος): Ρίζος, Συμπεθέρης, Λαγδάρης, Τσουλχάι, Πετκάκης, Ταταρίδης, Κίτσας Γ, Κουκουράκης, Ζωγράφος, Κιρκιλιανίδης, Ποτουρίδης
Διαιτητής: Γκαραγκάνης (Πιερίας)
Κόκκινη: Μπάλιος