Η Επιτροπή Χειροσφαίρισης Ανδρών του Α.Π.Σ. Φίλιππου Βέροιας και οι υπεύθυνοι της κύριοι Σουβατζογλου Πρόδρομος και Νούλας Νικόλαος ανακοινώνουν με μεγάλη ικανοποίηση την επιστροφή του Δημήτρη Μπαντή και του Δημήτρη Τζιμούρτου στην οικογένεια του Φίλιππου, αναλαμβάνοντας τα καθήκοντα γενικού αρχηγού και τεχνικού διευθυντή αντίστοιχα.
Αυτοί είναι οι σημαιοφόροι της Ελλάδας στην Τελετή...
H Ολομέλεια της Ελληνικής Ολυμπιακής Επιτροπής...