Ενημερωτική εκδήλωση με θέμα: « Πρόληψη της παιδικής σεξουαλικής κακοποίησης» οργανώνει η κολυμβητική ακαδημία «Νάουσα» τη Δευτέρα 9 Οκτωβρίου στις 7μμ, στον πολυχώρο πολιτισμού ΄Χρήστος Λαναράς΄ (αίθουσα Έρια). Ομιλήτρια θα είναι η βουλευτής Α΄ Θεσσαλονίκης Έλενα Ράπτη, συντονίστρια της εκστρατείας «ΕΝΑ στα ΠΕΝΤΕ» για τον τερματισμό της παιδικής σεξουαλικής κακοποίησης του συμβουλίου της Ευρώπης στην Ελλάδα.
Αποστολή του Λυκείου των Ελληνίδων Βέροιας στη...
Μια ομάδα από χορευτές και φίλους του Λυκείου των ...