Αρκετά χρόνια τώρα έχει κλείσει το ξενοδοχείο «Βερόη» στην πλατεία Ωρολογίου, ωστόσο η πινακίδα απαγόρευσης στάσης και στάθμευσης παραμένει, προκαλώντας σύγχυση κυρίως στους επισκέπτες και όσους δεν γνωρίζουν ότι μπορούν να αφήσουν το αυτοκίνητό τους στις συγκεκριμένες θέσεις. Καλό θα ήταν να απομακρυνθούν οι πινακίδες.
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...