Λόγω έλλειψης απαρτίας, κατα την προγραμματισμένη χθεσινή Εκλογική Γενική Συνέλευση, η διαδικασία θα επαναληφθεί σήμερα Τετάρτη 6 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 20.00 στον γραφεία του Συλλόγου στο Φιλίππειο Γυμναστήριο, με τα ίδια θέματα.
Καλούνται τα μέλη του Α.Π.Σ. Φίλιππου Βέροιας, σύμφωνα με το άρθρο 9 του Καταστατικού, σε Εκλογική Γενική Συνέλευση που θα γίνει στο Φιλίππειο Γυμναστήριο Βέροιας (16ης Οκτωβρίου 5, Βέροια), την Τετάρτη 6 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 20.00 μ. μ..
Τα θέματα της ημερήσιας διάταξης έχουν ως εξής:
1) 20.00-20.15: Εκλογή προεδρείου
2) 20.15-20.45: Τοποθετήσεις - Προτάσεις.
3) 20.45-21.00: Εκλογές νέου Δ.Σ. και Ε.Ε.
Το Δ.Σ. απευθύνει κάλεσμα προς όλα τα μέλη με σκοπό να προσέλθουν στην Συνέλευση και να συμμετέχουν από κοινού στην προσπάθεια για το μέλλον του Συλλόγου. Η παρουσία καθώς και η ενεργή συμμετοχή θα συμβάλει ουσιαστικά στην ανάπτυξη όλων των τμημάτων και θα ενισχύσει την δυναμική τους, καθιστώντας τα ικανά να αγκαλιάσουν και να παροτρύνουν τη νεολαία να πλαισιώσει την αθλητική οικογένεια.