Οπως είχαμε γράψει και χθες θα γίνει οριστικά το φιλικό μεταξύ του Άρη και της Βέροιας στο Κλ. Βικελίδης την Κυριακή 3/9 στις 6 μ.μ
Ο προπονητής της Βέροιας κ. Απόστολος Χαραλαμπίδης θα πάρει μαζί του όλους τους παίκτες που υπάρχουν στο ρόστερ αφού βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να μην έχει ούτε έναν τραυματισμό . Σίγουρα θα δώσει χρόνο συμμετοχής και στους παίκτες που δεν αγωνίστηκαν στον άτυχο αγώνα κυπέλλου με τον Αιγινιακό ώστε να βγάλει τα δικά του συμπεράσματα. Πάντως σύμφωνα με αυτά που δήλωσε μετά τον αγώνα κυπέλλου η ομάδα θα ενισχυθεί με 4-5 ακόμη παίκτες και ήδη η διοίκηση προχώρησε στους δυο ξένους από την Γκάνα.