Στην Εθνική Νέων κλήθηκε ο Νίκος Πέιος, ο οποίος έκανε τα πρώτα του ποδοσφαιρικά βήματα στη Νάουσα. Η διοίκηση των «γαλάζιων» τον συνεχάρη γι’ αυτή την επιτυχία, τονίζοντας πως αποτελεί τιμή για το τοπικό ποδόσφαιρο.
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«Το Δ.Σ. του Φ.Α.Σ. ΝΑΟΥΣΑ συγχαρεί τον Νίκο Πέιο για την επιλογή στην Εθνική Ομάδα Νέων (U19). Ο Νίκος αγωνίστηκε με το Σύλλογο μας στην αρχή της καριέρας του και είναι ιδιαίτερη τιμή για το ποδόσφαιρο της Νάουσας η κλήση του στην Εθνική ομάδα της χώρας μας. Του ευχόμαστε ολόψυχα πάντα επιτυχίες.
Από τον Φ.Α.Σ. ΝΑΟΥΣΑ».