Η ΠΑΕ Βέροια ανακοινώνει την απόκτηση του Δημήτρη Ουνγιαλίδη. Ο 23χρονος αμυντικός υπέγραψε μονοετές συμβόλαιο συνεργασίας με τη «Βασίλισσα του Βορρά». Την προηγούμενη σεζόν είχε αγωνιστεί στο πρωτάθλημα της Football League με τη φανέλα τoυ Αγροτικού Αστέρα (26 συμμετοχές), ενώ στο παρελθόν έχει αγωνιστεί και με την Καλλονή (2 συμμετοχές στη Super League) και τη Ζάκυνθο (25 συμμετοχές στη Football League).
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...