Με πολλή εργασία βοηθούν τις υπηρεσίες του δήμου τα μέλη του Τουριστικού Ομίλου Σελίου και κάτοικοι του χωριού, όλων των ηλικιών όπως μαρτυρά η φωτογραφία, ενόψει των εορτών του Δεκαπενταύγουστου στο χωριό. Μ’ αυτή την κατάσταση στα οικονομικά και στα κενά των δήμων, μακάρι να επιστρέψει η κουλτούρα της προσωπικής εργασίας στις γειτονιές των πόλεων και στα χωριά μας. Αλλιώς πάμε χαμένοι!
Στήριξη στην Κάμαλα Χάρις από τον Τζορτζ Κλούνεϊ
Ένας από τους σημαντικότερους υποστηρικτές του...