Για μια ακόμη σεζόν, η εταιρία των Ανταλλακτικών "Φωτιάδης", βρίσκεται δίπλα στον ΑΟΚ Βέροιας! Οι Μπάμπης και Αντώνης Φωτιάδης στέκονται και πάλι αρωγοί της μεγάλης προσπάθειας που καταβάλει η διοίκηση της ομάδας, που φέτος θα αγωνιστεί μετά από χρόνια σε μια Εθνική Κατηγορία.
Μια χρονιά για την οποία άπαντες στον σύλλογο περιμένουν με μεγάλη ανυπομονησία και για το λόγο αυτό, αυτές τις μέρες και μέχρι την έναρξη της προετοιμασίας, "λειάνουν" το έδαφος ώστε όλα να κυλήσουν ομάδα, πάντα μέσα στα πλαίσια του "ευ αγωνίζεσθαι".
Ένα μότο για το οποίο έχει βάλει το δικό της λιθαράκι και η διεύθυνση των Ανταλλακτικών "Φωτιάδης", την οποία η διοίκηση του ΑΟΚ Βέροιας ευχαριστεί θερμά για την τεράστια στήριξη για ακόμη μία σεζόν.