Στις 8 το βράδυ σήμερα θα πραγματοποιηθούν από τον Σεβασμιότατο Μητροπολίτη κ. Παντελεήμονα τα εγκαίνια της ‘Χελωνίτσας’, της πρώτης παιδικής χαράς κοινής χρήσης (δηλαδή και για ΑμΕΑ), στην Πλατεία Ειρήνης στη Νάουσα. Αμέσως μετά την τελετή εγκαινίων και τα χάπενινγκ που θα την εμπλουτίσουν, η παιδική χαρά θα δοθεί προς χρήση στα παιδιά (που θα πάρουν και τα δωράκια τους, όπως λένε οι πηγές μας)!
Έφυγε από τη ζωή η Φανή Μωυσίδου σε ηλικία 88 ετών
Έφυγε από τη ζωή και κηδεύεται την Τετάρτη 31 Ιουλίου 2024...