Χωρίς νερό είναι από τα ξημερώματα ο συνοικισμός της «Μέση» μετά από βλάβη στον κεντρικό αγωγό της περιοχής. Τα συνεργεία της ΔΕΥΑΒ εργάζονται εντατικά από τις πρώτες πρωινές ώρες και η βλάβη αναμένεται να αποκατασταθεί ως τις 2.30 μετά το μεσημέρι. Τα τεχνικά συνεργεία της επιχείρησης καταβάλλουν προσπάθειες ώστε οι εργασίες να αποκατασταθούν το γρηγορότερο δυνατόν.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...