Την 4η θέση στο τριπλούν με επίδοση 13.74 κατέλαβε ο αθλητής της Γυμναστικής Ένωσης Νάουσας Βασίλης Φειδάντσης, που συμμετείχε στη διεθνή συνάντηση των εθνικών ομάδων Π-Κ της Ελλάδος και της Κύπρου που γίνονται στη Σπάρτη Τετάρτη & Πέμπτη. Η επιτυχία του Β. Φειδάντση και των υπόλοιπων αθλητών της Γ.Ε.Ν. επιβραβεύουν τη σωστή δουλειά που γίνεται στο σύλλογο στίβου της Νάουσας, δίνοντας υποσχέσεις για τη συμμετοχή αθλητών και σε μεγαλύτερες διοργανώσεις εντός και εκτός συνόρων.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...