Από την Κυριακή ξεκινούν οι εκδηλώσεις των φετινών ΄Σελιώτικων΄ από τον Τουριστικό Όμιλο Σελίου. Οι εκδηλώσεις κορυφώνονται παραδοσιακά με τον ποδοσφαιρικό αγώνα μεταξύ Σελίου και Κουμαριάς το Σάββατο 12 Αυγούστου, αλλά και το εφηβικό Μαρουσιάνοι-Ναπαρτιάνοι την Κυριακή 13. Την Τετάρτη 16 Αυγούστου θα γίνει ο χορός των γυναικών του χωριού. Όλο το πρόγραμμα στην αφίσα.
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΝΑΟΥΣΑΣ: «Μαζί, με τα τραγούδια ...
Η Εύξεινος Λέσχη Ποντίων Νάουσας – Εθνική Βιβλιοθήκη...