Ο Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων ανακοίνωσε τη συνέχιση της συνεργασίας με δυο από τους βασικούς συντελεστές της περσινής επιτυχημένης χρονιάς. Ο Γιώργος Κίτσας, πρώτος σκόρερ της προηγούμενης περιόδου και ο έμπειρος μέσος Ποτουρίδης Γιώργος θα προσφέρουν τις πολύτιμες υπηρεσίες τους στην ομάδα στο δύσκολο και απαιτητικό πρωτάθλημα της Γ΄ Εθνικής.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...