Σε μία ακόμη μεταγραφή προχώρησε ο Μέγας Αλεξανδρος Αγίας Μαρίνας, o oποίος ανακοίνωσε τη συμφωνία του με τον Χάρη Συμεωνίδη ενός σπουδαίου ποδοσφαιριστή που έχει αποδείξει την αξία του τα προηγούμενα χρόνια αγωνιζόμενος σε ομάδες πρωταθλητισμού και με γεμάτες συμμετοχές Η προσθήκη του Χαρη Σημεωνιδη αποτελεί μεγάλη τιμή για την ομάδα μας.
Ο πρόεδρος κ Καλαϊτζίδης και το Δ.Σ του Μέγας Αλέξανδρου Αγίας Μαρίνας καλωσορίζουν στην οικογένεια του τον Χάρη Συμεωνίδη και του εύχεται υγεία και πολλές επιτυχίες με την ομάδα μας.