Ολοκληρώθηκε η συνεργασία του Φ.Α.Σ. ΝΑΟΥΣΑ με τον ποδοσφαιριστή Κώστα Καπετάνο. Η διοίκηση της ομάδας τον ευχαριστεί για τη σημαντική προσφορά του στην ομάδα και του εύχεται ολόψυχα κάθε επιτυχία στην ποδοσφαιρική και επαγγελματική του σταδιοδρομία. Θα είναι για πάντα κομμάτι της ιστορίας του συλλόγου.
Ο Κώστας Καπετάνος δήλωσε: «Επαγγελματικοί και οικογενειακοί λόγοι με αναγκάζουν να αποχωρίσω από την ομάδα. Ευχαριστώ τη Διοίκηση και τον πρόεδρο του Φ.Α.Σ. ΝΑΟΥΣΑ για την άψογη συνεργασία που είχαμε και τον κόσμο για την υποστήριξη και την αγάπη που μου έδειξαν.Εύχομαι στην ομάδα της Νάουσας πάντα επιτυχίες».