Με εντατικούς ρυθμούς γίνεται από τις υπηρεσίες του δήμου Νάουσας η μελέτη της νέας εισόδου της πόλης. Όπως έχουμε ξαναγράψει, στόχος της δημοτικής αρχής είναι να γίνει μια είσοδος άνετη, ασφαλής και όχι προβληματική όπως η σημερινή, με δύο λωρίδες κυκλοφορίας, που δεν θα χρειαστεί νέες παρεμβάσεις και κονδύλια μετά από κάποια χρόνια. Μάλιστα ο δήμαρχος Νίκος Κουτσογιάννης κατάφερε να εξασφαλίσει από την Περιφέρεια Κ. Μακεδονίας και χρήματα για το έργο, μετά την ολοκλήρωση της μελέτης.
Βουλή: 159 «υπέρ» και 138 «κατά» το νομοσχέδιο για...
Με ψήφους 159 «υπέρ» και 138 «κατά» έγινε δεκτό επί της...