Τη Βέροια επισκέπτεται σήμερα Πέμπτη ο πρώην υπουργός και βουλευτής της Δημοκρατικής Συμπαράταξης Γιάννης Μαγκριώτης. Θα συναντηθεί με αγρότες και αγροτικά στελέχη στην περιοχή Κουλούρας, με τον δήμαρχο Κώστα Βοργιαζίδη, τον πρόεδρο του Εργατικού Κέντρου Τάκη Ταχματζίδη, τον πρόεδρο της Κοινοπραξίας Ομάδων Παραγωγών Χρήστο Γιαννακάκη και τον πρόεδρο του Επιμελητηρίου Νίκο Ουσουλτζόγλου. Τον κ. Μαγκριώτη θα συνοδεύουν στελέχη της Ν.Ε. Ημαθίας του ΠΑΣΟΚ.
Ευχαριστήριο για τη δωρεά φαρμάκων και αναλώσιμων...
Η αρμόδια Αντιδήμαρχος του Τμήματος Κοινωνικής...