Ελπίδες λειτουργίας της μαιευτικής κλινικής μέσα στο καλοκαίρι δίνει για το νοσοκομείο Νάουσας η δημοσίευση του ΦΕΚ διορισμού του δεύτερου μαιευτήρα. Ωστόσο για να γίνει αυτό πρέπει ο συγκεκριμένος γιατρός να αποδεχθεί τη θέση στο νοσοκομείο Νάουσας, όπως ενημερώνει η διοικήτρια Ιωάννα Πέρβου.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...