Στο στόχαστρο της Ρόδου βρίσκεται ο έμπειρος τερματοφύλακας της Βέροιας Γιώργος Καντιμοίρης . Ο Ροδίτης γκολκήπερ βρίσκεται κοντά στο να επιστρέψει στα "ελάφια" μετά από εννέα χρόνια. Ξεκίνησε την καριέρα του από τον Ιωνικό και στην συνέχεια έπαιξε στην Ρόδο. Το 2008 μετακόμισε στην Νίκη Βόλου και την επόμενη σεζόν αγωνίστηκε στον Φωκικό. Το 2010 μετακόμισε στην Βέροια στην οποία ανήκε και μέχρι την τρέχουσα σεζόν. Οι συζητήσεις με παίκτες συνεχίζονται με την διοίκηση της Ρόδου να ετοιμάζει μπαράζ ανακοινώσεων με παίκτες από την ερχόμενη εβδομάδα.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...