Φιλική συνομιλία κατά τη διάρκεια της ημερίδας της Δημοκρατικής Συμπαράταξης για την Περιφερειακή Ανάπτυξη της Κεντρικής Μακεδονίας, με πρωταγωνιστές τον πρόεδρο της Δημοκρατικής Αριστεράς Θανάση Θεοχαρόπουλο και την ευρωβουλευτίνα Εύα Καϊλή. Οι δυο τους συζήτησαν τις εξελίξεις ενόψει του επικείμενου συνεδρίου που θα πραγματοποιηθεί το ερχόμενο Σαββατοκύριακο. Σημειώνεται πως Θανάσης Θεοχαρόπουλος και Εύα Καϊλή τάσσονται υπέρ του ανοικτού μητρώου για τη διεξαγωγή του συνεδρίου και της όποιας επιλογής οργάνων που θα προκύψουν μετά το συνέδριο.
Θα λιώσουμε; «Καυτός» προβλέπεται και ο Αύγουστος!
Με υψηλές θερμοκρασίες που σε ορισμένες περιοχές θα...