Εκδήλωση ενημέρωσης και ευαισθητοποίησης του κοινού, καθώς και διανομή έντυπου ενημερωτικού υλικού για τις δομές και το έργο τους, συνδιοργανώνουν τη Δευτέρα 26 Ιουνίου από τις 10:30 το πρωί ως τις 12:30 μετά το μεσημέρι το Τοπικό Τμήμα Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού Νάουσας και το Κέντρο Πρόληψης Ημαθίας ΄Πρόσβαση΄. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην Κεντρική Πλατεία της Νάουσας, στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Ημέρας κατά των Ναρκωτικών.
Θερμό χειροκρότημα για το τμήμα λαογραφίας της Κ.Ε.Π.Α...
Στο 8ο διεθνές φεστιβάλ παραδοσιακού χορού «XIII Art Festival»...