Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα κατά των ναρκωτικών κλιμάκιο της Τ.Ε. του ΚΚΕ Ημαθίας, με επικεφαλής τον Οδυσσέα Μαάιτα, μέλος γραφείου περιοχής Κεντρικής Μακεδονίας, θα περιοδεύσει την ερχόμενη Δευτέρα σε Βέροια και Νάουσα, όπου θα επισκεφτεί το νοσοκομείο Βέροιας (10πμ) και το νοσοκομείο Νάουσας (12). Στις 7μμ θα γίνει σύσκεψη για τα ναρκωτικά με υγειονομικούς, εκπαιδευτικούς και την ΚΝΕ.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...