Το Τμήμα Φυλλοβόλων Οπωροφόρων Δένδρων Νάουσας στα πλαίσια της συνεργασίας του με το Ινστιτούτο Julius Kuhn της Γερμανίας, θα συμμετάσχει στο 1o Διεθνές Συνέδριο για την ανθοφορία των δένδρων, που θα πραγματοποιηθεί στο Παλέρμο της Ιταλίας από 19–23 Ιουνίου, με την παρακάτω συλλογική προφορική ανακοίνωση: ‘Ευρωπαϊκή μελέτη αναφορικά με τον προσδιορισμό του χρόνου έναρξης σχηματισμού ανθικών καταβολών στη μηλιά’.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...