Σύμφωνα με πληροφορίες του isports.gr o Απόστολος Τερζής θα είναι ο προπονητής της Σπάρτης τη νέα περίοδο στη Football League. Κατά την περυσινή περίοδο ήταν στο πάγκο της Βέροιας στη Σουπερλίγκα. Ξεκίνησε από την ομάδα νέων της Βέροιας την περίοδο 2015-16 και ολοκλήρωσε το πέρασμά του από την Ημαθία στο πάγκο της πρώτης ομάδας. Ο Τερζής κατάγεται από την Βέροια και είναι 46 ετών.
Τι άλλο θα δούμε και θα διαβάσουμε !! Όχι πως ο Τόλης δεν μπορεί να τα καταφέρει στον πάγκο μιας ομάδας της Β' Εθνικής .