Με πολλά κάστανα, κρασί, μουσική και χορό υποδέχθηκαν τον χειμώνα χθες το μεσημέρι τα Παιδιά της Άνοιξης στη Βέροια. Ο πεζόδρομος της Ιπποκράτους γέμισε για αρκετή ώρα λαχταριστές μυρωδιές και γεύσεις που παρέπεμπαν στα παιδικά μας χρόνια, με τα παιδιά να είναι όπως πάντα πρωταγωνιστές της εκδήλωσης. Καλόν χειμώνα λοιπόν σε όλες και όλους!
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...