Πλατεία... ποδοτένις έγινε και φέτος η Πλατεία Δημαρχείου της Βέροιας, λόγω του ομώνυμου τουρνουά, που γίνεται για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά. Εκεί όπου οι πρωταγωνιστές συνδυάζουν την τέχνη του ποδοσφαίρου με αυτήν του φιλέ, ελλείψει εστίας! Και πολλούς φίλους των αθλημάτων να παρακολουθούν τα... μαγικά των συμμετεχόντων! Που δεν βγάζουν πάντα λαγό από το καπέλο...
Θα λιώσουμε; «Καυτός» προβλέπεται και ο Αύγουστος!
Με υψηλές θερμοκρασίες που σε ορισμένες περιοχές θα...