Η ομάδα της Ημαθίας, που τη νέα σεζόν θα αγωνίζεται στην Γ' εθνική κατηγορία, προχωρά με γοργά βήματα και πραγματοποιεί σταδιακά άλματα ώστε να αποκτήσει μια πιο εύχρηστη εικόνα για τον φίλαθλο, τον αναγνώστη, τον χορηγό.
Για το λόγο αυτό, σε λίγες μέρες θα είναι στον «αέρα» η νέα ιστοσελίδα του συλλόγου, που θα κατασκευαστεί σε πιο σύγχρονα πρότυπα ενώ εντυπωσιακό είναι το νέο έμβλημα της ομάδας, που έχει σαν βασικό στοιχείο το σήμα κατατεθέν της ομάδας, τον λύκο.