Την Τετάρτη στις 5 το απόγευμα πραγματοποιήθηκε από το Φίλιππο Βέροιας τουρνουά μίνι με τη συμμετοχή του Φιλίππου σε αγόρια και κορίτσια και του Ζαφειράκη. Στο γήπεδο διαμορφώθηκαν δύο γήπεδα μίνι όπου οι μικροί αθλητές ανέδειξαν το ταλέντο τους. Με μουσική και παγωτά αποχαιρέτησαν οι μικροί αθλητές του Φιλίππου Βέροιας αυτήν την αγωνιστική χρονιά!
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...