Το Δημοτικό Ωδείο Νάουσας «Εστία Μουσών», διοργανώνει την Τετάρτη 21 Ιουνίου 2017 και ώρα 19.00μ.μ,. στην αίθουσα συναυλιών της Εστίας Μουσών, την ετήσια μαθητική επίδειξη του τμήματος Βιολιού της καθηγήτριας Μαρίνας Γκοργκάτζε.
Συμμετέχουν οι:
Γιάννη Πασχαλίνα, Γεωργία Καραμεταξά, Γιάννης Κετάνης, Βασίλης Κτώνας, Σάκης Μαμούρης, Στυλιανός Μάνου, Δήμητρα Μαυρίδου, Αμαλία Μπιλιούρη, Ευρυδίκη Μπρούσα, Αιμιλία Παλαπαΐδου, Μαρία-Ευθυμία Παναγιωτίδου, Κατερίνα Παπαπέσιου, Αλέξανδρος Σιδηρόπουλος, Γιάννης Τσάκνης, Αργυρώ Φραγκότση, Στεφανία Χατζηστυλλή
Επίδειξη των τμημάτων Κιθάρας
Την Ετήσια Μαθητική Επίδειξη των τμημάτων Κιθάρας των καθηγητών Θάνου Μήτσαλα, Νίκου Κυριακίδη και Κων/νου Μητσιγκόλα, διοργανώνει το Δημοτικό Ωδείο Νάουσας «Εστία Μουσών» την Παρασκευή 23 Ιουνίου 2017 και ώρα 20.30μ.μ., στην αίθουσα συναυλιών της Εστίας Μουσών.
Συμμετέχουν: Μπάμπης Αδαμίδης, Αναστάσης Αποστολάκης, Γιάννης Γιόκαλας, Δημήτρης Εμβαλωματής, Ευγενία Θεοδωροπούλου, Ιάσων Καρατρούπκος, Γιώργος Κοσμίδης, Ιουλία Κυριακίδου, Αντωνία Μάρκου, Ελεάννα Μήτρου, Ζαφείρης Μπέρσος, Δημήτρης Νίστορ, Μηνάς Παπαδόπουλος, Δημήτρης Πέιος, Σταυρίλια Σωτηροπούλου, Μαριάννα Τσάγκα-Γρίβα, Έφη Φραγκότση
Η είσοδος είναι ελεύθερη και στις δύο εκδηλώσεις