Δύο από τους καλύτερους αθλητές του, την Εύα Ταμπάρη και τον Κωστή Ταούλα, έστειλε σε αγώνες που έγιναν στα Γιαννιτσά ο Όμιλος Αντισφαίρισης Νάουσας. Οι δύο φερέλπιδες αθλητές αντιπροσώπευσαν επάξια τον σύλλογο και μάλιστα ο Κωστής με συνεχόμενες νίκες πήρε την πρώτη θέση στον όμιλό του.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...