Την Παρασκευή 16 Ιουνίου, το Τμήμα Ρυθμικής Γυμναστικής του Φιλίππου Βέροιας θα πραγματοποιήσει εκδήλωση στον Χώρο Τεχνών με θέμα "Μια βραδιά... με χίλια αστέρια". Η εκδήλωση θα αρχίσει στις 9μμ και η Γενική Είσοδος είναι 5 ευρώ. Οι θεατές θα έχουν την μεγάλη ευκαιρία να δουν από κοντά τις πρωταθλήτριες του Φιλίππου σε επιδείξεις που εντυπωσιάζουν.
Ολυμπιακοί Αγώνες: Ο τελικός πίνακας των μεταλλίων - Η...
Ολοκληρώθηκαν οι 33οι Ολυμπιακοί αγώνες στο Παρίσι. Ο...