Λουλούδια σε γλαστράκια μεταφύτευσαν με τη βοήθεια του παιδαγωγικού προσωπικού την Παρασκευή 2 Ιουνίου τα παιδιά του Α΄ Παιδικού Σταθμού του δήμου Νάουσας με αφορμή την παγκόσμια ημέρα προστασίας του περιβάλλοντος. Τα παιδιά έδειξαν τις ικανότητές τους στην κηπουρική και ο παιδικός σταθμός γέμισε από πολύχρωμα λουλούδια.
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...
Αναβάλλεται η θεατρική παράσταση «Πλούτος» του...