Συνελήφθη το απόγευμα της Τρίτης σε δασική περιοχή της Νάουσας 28χρονος που καλλιεργούσε 6 δενδρύλλια κάνναβης τα οποία και εκριζώθηκαν. Ακολούθως εντοπίστηκαν στο σπίτι του σε άλλη περιοχή δύο συσκευασίες με 15,6 γραμμάρια ακατέργαστης κάνναβης, 16 σπόροι κάνναβης και ένας μεταλλικός τρίφτης κάνναβης, τα οποία κατασχέθηκαν.
Συγχαρητήρια επιστολή του Εμπορικού Συλλόγου Βέροιας
Η Πρόεδρος και τα μέλη της Διοίκησης του Εμπορικού...